Aquaclean Mera Comfort İle Konforda Mükemmellik

Aquaclean Mera Comfort İle Konforda Mükemmellik
Tarih :
13/07/2018
| Kategori : Vitrifiye

Günümüz teknolojileri hayatımızın en içine o kadar girmiş bulunmakta ki hem zamandan hem enerjiden büyük ölçüde tasarruf ediyor insanoğlu. Bu teknolojiler konforumuzu en üst seviyeye çıkarmakla birlikte bir çok işimizi kolaylaştırıyor adeta. Bize de bu keyfin hakkını vermek kalıyor.

Yaşadığımız, çalıştığımız , vakit geçirdiğimiz yerleşim yerlerinde kullanılan ekipmanları bu özelliklere sahip olup bize maksimum fayda minimum zaman ve enerji orantısında yarar sağlaması en büyük karımız olacaktır, eminim. Bu yazıda kullanım kolaylığı ve kullanıcı memnuniyeti konusunda maksimum fayda sağlayan ve tasarım konusunda çıtayı yükseklere taşımış, donanımlarla da zenginleştirilmiş inanılmaz bir üründen söz edeceğim. Geberit markasının özellikleri saymakla bitmez bir ürünü olan Geberit AquaClean Mera Comfort Otomatik Klozet Sistemleri Gerçekten de bu tasarım harikası ürünün özellikleri saymakla bitmiyor. Dış görünüşü ile göze hitap etmesinin yanı sıra sağladığı mükemmel performans ile gerçekten sıradışı bir ürün olma özelliğini en ön sıralarda taşıyor.

Geberit AquaClean Mera Comfort Otomatik Klozet Sistemleri hakkında biraz teknik detay vermek ürünün anlatmaya çalıştığım özelliklerini göstermek açısından isabetli olacaktır. Öncelikle ürün en az suyu kullanarak maksimum hijyen sağlamak hedefi ile tasarlanmış enerji tasarruflu bir yapıdan oluşmakta. Sürekli sıcak su temin edebilen bir sisteme sahip olması kullanıcıya üst düzey bir konfor sağlıyor. Ayrıca derecesi ayarlanabilen sıcak hava kurutması da cabası. Taharet işlemi hiç bu kolay ve konforlu olmamıştı. Çünkü bu tasarım harikası ürün 37 derecede taharet imkanı sunduğu gibi ileri geri hareketli püskürtme seçenekleriyle hijyeni kolaylıkla buluşturuyor. Ayrıca kişiye özel ayarları kaydedebildiğiniz bir hafızası mevcut. Ilk amaç kesinlikle hijyen olduğundan tasarımı bu konuda bir çok teknoloji ile desteklenmiş durumda. Mesela kireç giderici temizlik fonksiyonu ve klozet içindeki pis kokuları giderici havalandırma seçeneği bunlardan sadece bazıları. Öte yandan Turboflush teknolojisi ile sessiz, sakin ve kaliteli bir temizliğin kapılarını açıyor. Her kullanımdan önce ve sonra taharet borusu sterilizasyonunu sistem kendi sağlamakta. Bu da ürünün tercih edilme oranını arttıran başka bir sebep. Bu tasarım harikası ürün bir çok konuda üstün özelliklere sahip olmakla kalmıyor, değişik renk ve ışık yoğunluğuna sahip ortam aydınlatması gözümüzü de doyuruyor.

Bir çok yerde rahatlıkla kullanılmaya müsait olan bu ürün hayatımızı kolaylaştırma bakımından bayrak taşıyan bir kimliğe sahip. Ev ve iş yeri gibi yerleşimlerde kullanılabileceği gibi lüks yerler, oteller, plazalar gibi tasarıma önem veren yerlerde de kolaylıkla tercih edilebilecek bir sistem. Geberit makasının bize kazandırdığı bu ürünle klozet sistemlerinin sadece basit bir kapak düzeneği olmadığını görüyoruz. Her kesime şiddetle tavsiye ediyorum. Tercih edenlere de pişman olmayacaklarının garantisini verebilirim. Artık klozette otururken kitap okuma keyfiniz daha uzun sürecek.

YORUMLAR


Yorum Yaz