Artık Duş Keyfine Diyecek Yok

Artık Duş Keyfine Diyecek Yok
Tarih :
15/09/2018
| Kategori : Armatür

Stresli geçen bir günü düşünün: erkenden kalkıp işe gitmişsiniz, belki bir çok toplantıya girilmiş, bir çok tartışma yapılmış, belki de patrondan azar işitilmiş, yoğun ve stresli kocaman bir gün! Başka bir açıdan bakalım; yine sabah erken kalkılmış ve okula gidilmiş, üst üste derslere girilmiş, müthiş bir beyin yorgunluğuna maruz kalınmış. Eh her senaryoya uygulayabileceğimiz muazzam bir nokta: trafik! Bir de eve dönüş yolunda karşımıza kapı gibi dikilen bir trafikle boğuşulmuş. Günün yorgunluğu, biriken negatif enerjiler... böyle bir günün sonunda ilaç gibi gelenek tek şey nedir? Tabi ki de ılık bir duş ve duş alırken şarkı söylemek. Herkes duşta şarkı söyler haydi itiraf edelim.
Günün yorgunluğunu duş alarak atlatan ve duş alma işlemini hijyenik bir basamak olarak görmeyen herkesin banyosunda kaliteli duş malzemelerine yer verdiğine tanık olmuşuzdur hepimiz. Kaldı ki bu durum benim için de böyle. Duşu keyfe dönüştüren bir üründen bahsedeceğim size: Eca Kızılırmak Kolonlu Duş Sistemi

Eca markası bir çok banyo malzemesi satışı yapmakla birlikte kullanımımıza sunduğu kolonlu duş sistemlerinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Sağladığı kolaylık ve mükemmel akış gücü size Çera Punçi yağmurlarını yaşatıyor, bir duştan fazlasını elde etme konusunda tercih edebileceğiniz markaların başında geliyor böylelikle. Basit olarak el duşu ve ekipmanlarından oluşan bu sistem kullanım pratikliği açısından iddialı bir noktada olmakla birlikte göze hitap eden harika tasarımıyla estetik bir duruş bırakıyor banyo keyfinize. Standart montajı ile her yere uyumlu olması bu sistem duş ihtiyacının olabileceği her yerde kullanabileceğimiz anlamına gelmekte. Ayrıca dar alanda da kullanıma uygun bir mekanizmaya sahip. En minimize su tüketimiyle maksimum akış sağlayarak yarattığı enerji tasarrufundan bahsetmemek ayıp olur. Neticede su hayattır, su tasarruflu ürünler kullanmak ekolojik denge için de yapılması gereken şeylerin başında gelir değil mi?
Dış kaplamasının krom olması dikkat çeken başka bir özellik benim için. Kaldı ki krom kaplama bir ürün bir çok mobilya ve aksesuarla uyumlu olduğu gibi ıslak ve nemli alanda paslanma ve oksitlenme gibi reaksiyonlara maruz kalmaz. Bu durum Eca Kızılırmak Kolonlu Duş Sistemi’ne de +1 puan yazar.


Tasarım olarak yuvarlak kesitli tasarlanmıştır ve suyu merkezleme açısından önemli avantaj sağlar böylesi.
Biraz teknik bilgi vermek isterim. 200 mm mafsallı duş başlığı, 100 mm ve 2 fonksiyonlu el duşu, 150 cm burkulmaz el duşu spirali ve 80 cm su girişi spirali keyifli ve aynı zamanda kaliteli bir duş deneyiminin sayısal verileri. Ekipmanların yukarıda belirttiğim kapasiteleri alacağınız verimi maksimize etmek üzere tasarlanmış. Ayrıca su akış debisinin 3 barda 11.7 lt olması basınç ve miktar dengesinin mükemmel bir matematikle dizayn edildiğinin kanıtı olmakta. Ayrıca bu uyumlu ürün aplike banyo ve duş bataryaları ile de kullanılabilmektedir. Tasarrufsa tasarruf, keyifse keyif, işlevsellikse o da had safhada, “daha ne olsun!” demez mi insan?
Tasarım açısından aynı kalite ve işlevsellik lakin görünüş olarak daha farkı bir dizayn tercih ederseniz eğer, tam size göre tavsiyelerim var. Eca Yeşilırmak Kolonlu Duş Sistemi, Eca Tiera Kolonlu Duş Sistemi ve Eca Tiera Altın Kolonlu Duş Sistemi’ne de bir göz atın derim.
Eca Kızılırmak Kolonlu Duş Sistemi’ni kullanıma hazır hale getirmek çok basit. Kullanımı da bir o kadar pratik. Yorgun günlerimizin stresi atmak için kurtarıcımız haline gelmiş duş keyfimizi bu kadar güzel bir şekle büründürmüş olan ECA’ya teşekkür edilmez de ne yapılır? Ben bilemedim siz söyleyin!

YORUMLAR


Yorum Yaz