Ferah ve Temiz Kokulu Banyolar

Ferah ve Temiz Kokulu Banyolar
Tarih :
30/11/2018
| Kategori : Vitrifiye

Oturduğumuz meskenler, çalıştığımız ofisler, vakit geçirdiğimiz yerleşim yerleri hayatımızın büyük bir alanını kaplıyor. Insan psikolojisinin bize verdiği mesajlardan biri de şudur ki en çok vakit geçirdiğimiz alanlar ne kadar temiz ve düzenli olursa o kadar mutlu ve sakin hissediyoruz kendimizi. Temizlik ve düzenden bahsettiğimiz anda ‘hijyen’ kavramı ortaya çıkıyor. Hijyen dediğimiz anda da zincirleme bir şekilde birbirini takip eden bu düşüncelerin akabinde banyo ve tuvalet alanı hijyeni ilk önce aklımıza geliyor.

Vakit geçirdiğimiz alanların temizliği, mutfağımızın temizliği ve ne kadar hijyenik olduğu bir yana aklımıza takılan ve kesinlikle hijyenik olması gerektiğini düşündüğümüz alanlar banyo ve tuvalet alanları. Partikül, madde atıkları gibi cisimlere gelmeden önce en küçük bir koku bile rahatsız olmamızı sağlayabiliyor bu alanlarda. Koku insan türünün en hassas olduğu duyularındandır ve bu gibi rahatsız verebilecek durumların yaşanmaması için de kişisel alanlarımızdaki banyo ve tuvalet sistemlerinde koku giderici önlemleri ne kadar aldığımız ya da bu önlemleri almak için ne yaptığımız önemli.

Bazen koku rahatsızlığına sebep veren durumlar bizden kaynaklanmayabiliyor. Bina ile alakalı ya da ters rüzgarlarla alakalı bile olabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda ne yapabilir, nasıl önlemler alabiliriz? Banyo malzemeleri üreten firmaların bu konuyla alakalı akılcı çözümleri mevcut aslında. Yapmamız gereken sadece kişisel alanımıza hangi ürünün ya da yöntemin uyduğuna karar vermek.

En basit olarak önerilebilecek koku giderim sistemi gömme rezervuarlar ile entegre çalışan sistemler. Bu sistemler basit ve akılcı çözümlerle bu problemi ortadan kaldırma konusunda iddialılar. Klozet içerisindeki partikül, dışkı, organik atık gibi parçaların yarattığı kokuları emerek ortama temiz ve hijyenik bir hava salınımı sağlıyor. Ayrıca bu sistemlerin sağladıkları enerji tasarrufu da ekstra bir kazanım. Kötü havanın aktif karbon filtresi ile seyreltilip temiz havaya dönüştürülmesi prensibi ile çalışan bu sistemler gerek otomatik gerek manuel olarak da kontrol edilebiliyor. Bu noktada tavsiye edilebilecek bir ürün ise Geberit Kumanda Kapağı Sigma40! kullanıcıların zevkine göre siyah cam ve beyaz renkler gibi çeşitleri de var. Bu ürün koku giderme sistemleri içinde pratik ve kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Kötü koku oluşumu daha gerçekleşmeden koku alma ünitesi ferah ve temiz bir hava sağlıyor. Ayrıca ses izolasyonu özelliği ile de bu ürün işini sessiz sedasız hallediyor. Sonrasında da kullanıcıya temiz ve ferah bir özel alan kullanımının keyfini sürmek kalıyor.
Ürün kolaylıkla kumanda edilebildiğinden dolayı pratik bir performans sunuyor. Geberit gibi kişisel alanımızı güzelleştirmeye devam eden markaları tebrik ediyor ve destekliyoruz.

YORUMLAR


Yorum Yaz