Smart Teknoloji Ürünü Olağanüstü Bataryalar

Smart Teknoloji Ürünü Olağanüstü Bataryalar
Tarih :
15/01/2019
| Kategori : Armatür

Evimiz bizim kalemiz. Huzur dolduğumuz, hayattan keyif aldığımız, dış dünyanın stres ve kaosundan rahatlıkla kurtulabildiğimiz güvenli limanımız. Siz de evine bakım yaptıkça mutlu olan bireylerden misiniz? Eskimiş bir parçayı yenisiyle değiştirmek size anlatılamaz bir haz mı veriyor? O da ne, evinizde değiştirecek yıpranmış, miyadını doldurmuş her hangi bir alet edevat kalmadı mı? Bu durumda verilecek en güzel tavsiye şudur ki boş verin eskiyip eskimediğini, hemen smart teknoloji ürünü yeni sistemlerden edinmeye başlayın. Kullandığınızda emektar bataryanızı değiştirmekte hiç pişman olmadığınızı göreceksiniz, eminim. 

O kadar övgü alan bu teknolojik bataryalar nedir, ne değildir diyorsanız, anlatalım hemen. Öncelikle adından da anlaşılacağı gibi smart yani akıllı sistemlerle donatılmış, bir çok karakteristik özellikle revize edilmiş yeni nesil ev sistemleri aslında bunlar. Batarya sistemleri, gömme rezervuar sistemleri, pisuvar deşarj sitemleri gibi örnekleri de mevcut lakin bu blogda sadece bataryalar üzerinde duracağız. 
Öncelikle bu ürünlerin size kazandırdığı en önemli nokta maksimum konforun yanında enerji tasarrufu olacaktır. Eca Fotoselli Lavabo Bataryası-Elektrikli gibi düşük voltajlı çalışma gücüyle ya da pilli çalışan bu aletler çalışmak için gördüğünüz üzere çok az enerji harcar. Akabinde sağladığı su miktarı, akış limitleyicileri, su tasarruflu perlatörleri, fotosel özellikleri gibi donanımlı teknolojik detaylarıyla da harcadığınız su miktarını azaltma yoluna gider. Hedef minimum enerji ile maksimum fayda! Her halükarda enerji tasarrufunu en üst noktaya taşıdığınızı göreceksiniz. 
Bu ürünlerin başka bir özellikleri ise emniyet konusunda verilebilecek en büyük garantiyi vermeleri. Örneğin; Artema AquaSee Mod Fotoselli Lavabo Bataryası Krom 90 saniye sonra otomatik olarak kapanma özelliği ile gözünüzü arkada bırakmıyor. Geberit Piave Kısa Gagalı Fotoselli Batarya -Çift Su Giriş İçten Miks Elektrikli iki adet sensör ile güvenlikli bir kullanım sağlarken uzaktan kumanda ile algılama mesafesi ayarını kullanıcıya bırakarak kontrollü akışlar sunuyor. Ayrıca sıcak ve soğuk su ayarları da kolaylıkla yapılabildiğinden dolayı kullanım esnasında el yanmaları kesinlikle yaşanmıyor.


Öte yandan bu ürünler konfor anlayışımızı değiştirecek gibi. Sahip oldukları ve kullanım performansıyla birlikte sundukları kolaylıklar günlük hayatımızda vazgeçilmez noktalara dönüşüyor. Su akış miktarının dakika başına oranları muazzam. Ayrıca bazı ürünlerde kireç temizleyicili donanımlar mevcut. Kimi ürünlerde ise çek valf, filtreli ara musluk gibi parçalar da paket içeriğine dahil. Ürünlerin matematik ölçüleri ve ebatları kullanıcının memnuniyeti esas alınarak tasarlanmış ve konforun maksimize olması bu tasarımlara hayat vermiştir. Ürünlerin dış dizaynları göze hitap eden, karakteristik çizgilere sahip ve en önemlisi kolay temizlenebilir materyaller ile tamamlanmıştır. 
Eca, Artema, Geberit, Grohe, Gpd gibi markalar bu smart teknolojilerin öncülerinden. Yaptıkları işlerde başarılar diliyor ve günlük hayatımızı böylesine güzelleştirip kolaylaştırdıklarından ötürü teşekkür ediyoruz. Ve de sizlere bu sistemleri kullanmanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz. Eee hem akıllı, hem güvenli, hem sağlıklı, hem konforlu! Daha ne olsun!

YORUMLAR


Yorum Yaz